st.Nino
Geo

მიმდინარე სიახლეები

*
2019-05-29

2019 წლის 2 ივნისს საქართველოს საპატრიარქოს წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართულ უნივერსიტეტში გაიმართება IX პირად-გუნდური საგნობრივი ოლიმპიადის დახურვა. წარმატებულ მონაწილეთა დაჯილდოვება მოხდება ორ ეტაპად.


- 11:00 საათზე გაიმართება II-V კლასელთა დაჯილდოვება
- 14:00 საათზე გაიმართება VI-XI კლასელთა დაჯილდოვება

წმ. ნინოს სკოლის ადმინისტრაცია ულოცავს ჩვენი სკოლის წარმატებულ მოსწავლეებს, მასწავლეებს და მშობლებს ამ დიდ წარმატებას.



კვანჭიანი თეკლა - მათემატიკა - კლასი 2 - 14 ქულა - დიპლომი
ნუცუბიძე ნიკოლოზი - მათემატიკა - კლასი 2 - 12 ქულა - დიპლომი
რუსია ნანა - მათემატიკა - კლასი 2 - 16 ქულა - საპატიო დიპლომი
ქისტაური ცოტნე - მათემატიკა - კლასი 2 - 12 ქულა - დიპლომი
ერგემლიძე გეგა - მათემატიკა - კლასი 4 - 14 ქულა - დიპლომი
რუსია ანდრია - მათემატიკა - კლასი 4 - 12 ქულა - დიპლომი
წურწუმია ანდრია - მათემატიკა - კლასი 4 - 19 ქულა - საპატიო დიპლომი
რევაზ ახვლედიანი - მათემატიკა - კლასი 5 - 12 ქულა - დიპლომი
საბა ვაჩეიშვილი - მათემატიკა - კლასი 5 - 13 ქულა - დიპლომი
სანდრო კირკიტაძე - მათემატიკა - კლასი 5 - 12 ქულა - დიპლომი
ნიკოლოზ შარიქაძე - მათემატიკა - კლასი 5 - 14 ქულა - დიპლომი
გაგი ანთიძე - ქართული ენა - კლასი 3 - 14 ქულა - დიპლომი
ნინო ქარელიძე - ქართული ენა - კლასი 3 - 14 ქულა - დიპლომი
სანდრო კირკიტაძე - ქართული ენა  - კლასი 5 - 15 ქულა - დიპლომი
რუსუდან ერისთავი - ქართული ენა - კლასი 6 - 14 ქულა - დიპლომი
მარიამ მელიქიშვილი - ქართული ენა - კლასი 8 - 15 ქულა - დიპლომი
ლიზი გორდულაძე - ქართული ენა - კლასი 9 - 14 ქულა - დიპლომი
მარიამ გრძელიძე - ქართული ენა - კლასი 9 - 14 ქულა - დიპლომი
ნინო ლობჟანიძე - ქართული ენა - კლასი 9 - 14 ქულა - დიპლომი
გიორგი მაზიავილი - ქართული ენა - კლასი 9 - 14 ქულა- დიპლომი
თემურ ცინცაძე - ქართული ენა - კლასი 9 - 15 ქულა - დიპლომი
მარი გეთია - ქართული ენა - კლასი 10 - 14 ქულა - დიპლომი
დავით ხელაძე - ინგლისური ენა - კლასი 5 - 34 ქულა - საპატიო დიპლომი
საბა მაღრაძე - ინგლისური ენა - კლასი 6 - 32 ქულა - დიპლომი
მარიამ მელიქიშვილი - ინგლისური ენა - კლასი 8 - 64 ქულა - საპატიო დიპლომი
ნინო ლობჟანიძე - ინგლისური ენა - კლასი 9 - 60 ქულა - საპატიო დიპლომი
გიორგი მაზიაშვილი - ინგლისური ენა - კლასი 9 - 53 ქულა - საპატიო დიპლომი
ბესო წიკლაური - ინგლისური ენა - კლასი 9 - 63 ქულა - საპატიო დიპლომი
ალექსანდრე კობაიძე - ინგლისური ენა - კლასი 10 - 69 ქულა - პირადი გამარჯვება
ანა ჯაღმაიძე - ინგლისური ენა - კლასი 10 - 54 ქულა - საპატიო დიპლომი
ნოდარ ენდელაძე - ისტორია - კლასი 7 - 31 ქულა - პირადი გამარჯვება
ნიკოლოზ ბადალაშვილი - ისტორია - კლასი 9 - 24 ქულა - დიპლომი
ალექსანდრე ბიგანიშვილი - ისტორია - კლასი 9 - 25 ქულა - დიპლომი
მარიამ ბუქური - ისტორია - კლასი 9 - 26 ქულა - საპატიო დიპლომი